Go to Top

Полагање матурског испита из страних језика

РАСПОРЕД УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ ИСПИТА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ, НЕМАЧКОГ И РУСКОГ  ЈЕЗИКА

06.06.2020.године у 900часова

 

Учионица 4в

 

  1. Вељковић Павле
  2. Видић Николина
  3. Гојковић Павле
  4. Дугалић Димитрије
  5. Здравковић Стефана
  6. Јемуовић Вукашин
  7. Јовановић Ања
  8. Јозовић Анђела
  9. Караџић Нина

 

Учионица 4б

 

  1. Колаковић Андреа
  2. Марјановић Павле
  3. Марковић Александра
  4. Милић Мартина
  5. Пантовић Наталија
  6. Петронијевић Аница – руски језик
  7. Премовић Тијана
  8. Радовановић Лука
  9. Цветић Алекса

 

 

Учионица 3в

 

  1. Андријанић Милица
  2. Андрић Андријана
  3. Бишевац Александра
  4. Видосављевић Душан
  5. Гајтановић Марија
  6. Гајтановић Михајло
  7. Дробњак Анђела
  8. Ковачевић Богдана
  9. Коматовић Софија
  10. Марковић Давид

 

 

 

 

 

РАСПОРЕД УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ ИСПИТА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ, НЕМАЧКОГ И РУСКОГ  ЈЕЗИКА

06.06.2020.године у 900часова

 

 

Учионица 3г

 

  1. Јовановић Анастасија
  2. Јоксимовић Ђурђа
  3. Карановић Јована – немачки језик
  4. Младеновић Урош
  5. Пешовић Ксенија
  6. Радосављевић Тијана
  7. Филиповић Теодора
  8. Анисијевић Славко
  9. Бељевић Лазар
  10. Беочанин Невена
  11. Мутавџић Нађа

 

Учионица 2в

  1. Бошковић Лука
  2. Васовић Петар
  3. Вељовић Јована
  4. Дрманац Даница
  5. Крсмановић Ана
  6. Маринковић Нађа
  7. Марковић Татјана
  8. Милићевић Иван
  9. Милошевић Маша
  10. Минић Вељко
  11. Младеновић Душан

Учионица 2б

  1. Остраћанин Михајло
  2. Павловић Емилија
  3. Радивојевић Мартина
  4. Радомировић Алекса
  5. Ранковић Александра
  6. Савић Слађана
  7. Тодоровић Богдана
  8. Тодоровић Теодора
  9. Шаловић Наташа
  10. Марковић Вукашин-ванредни ученик

 

 

 

РАСПОРЕД УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ ИСПИТА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ, НЕМАЧКОГ И РУСКОГ  ЈЕЗИКА

06.06.2020.године у 900часова

Учионица 3а

  1. Андријанић Јована
  2. Андријанић Михајло
  3. Андрић Софија
  4. Белојица Дмитар
  5. Бишевац Алекса
  6. Воларац Анђела
  7. Кузмановић Анђела
  8. Мандић Вања
  9. Маринковић Маријана

 

Учионица 1г

  1. Николић Јован
  2. Марковић Сара- немачки језик
  3. Пејић Теодора
  4. Поповић Миљан
  5. Поповић Стефан
  6. Радовановић Петар
  7. Симовић Милица- немачки језик
  8. Трајковић Тијана
  9. Трбољевац Ана

 

Podelite sa prijateljima