Go to Top

Полагање матурског испита из српског језика

РАСПОРЕД УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ ИСПИТА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

04.06.2020.године у 900 часова

 

Учионица 3a

  1. Вељковић Павле
  2. Видић Николина
  3. Гојковић Павле
  4. Дугалић Димитрије
  5. Здравковић Стефана
  6. Јемуовић Вукашин
  7. Јовановић Ања
  8. Јозовић Анђела
  9. Караџић Нина

   Учионица 2б

  1. Колаковић Андреа
  2. Марјановић Павле
  3. Марковић Александра
  4. Милић Мартина
  5. Пантовић Наталија
  6. Петронијевић Аница
  7. Премовић Тијана
  8. Радовановић Лука
  9. Цветић Алекса

 

        Учионица 2в

  1. Андријанић Милица
  2. Андријанић Немања
  3. Андрић Андријана
  4. Бишевац Александра
  5. Видосављевић Душан
  6. Гајтановић Марија
  7. Гајтановић Михајло
  8. Диздаревић Дамљан
  9. Дробњак Анђела
  10. Дугалић Василије

 

 

 

 

 

РАСПОРЕД УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ ИСПИТА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

04.06.2020.године у 900 часова

 

Учионица 1в

  1. Јелисавчић Катарина
  2. Јовановић Анастасија
  3. Јоксимовић Ђурђа
  4. Карановић Јована
  5. Кнежевић Владимир
  6. Ковачевић Богдана
  7. Зечевић Анђела
  8. Коматовић Софија
  9. Марковић Давид
  10. Милетић Николина

 

Учионица 1б

  1. Милошевић Александар
  2. Младеновић Урош
  3. Пешовић Ксенија
  4. Поповић Невена
  5. Радосављевић Тијана
  6. Сарамандић Предраг
  7. Станишић Димитрије
  8. Станишић Сара
  9. Трифуновић Андрија
  10. Филиповић Теодора

 

Учионица 2г

  1. Анисијевић Славко
  2. Бабић данило
  3. Бачанин Наталија
  4. Бељевић Лазар
  5. Беочанин Невена
  6. Бошковић Лука
  7. Васовић Петар
  8. Вељовић Јована
  9. Гаровић Игор
  10. Дрманац Даница

 

 

 

РАСПОРЕД УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ ИСПИТА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

04.06.2020.године у 900 часова

 

Учионица 3в

  1. Ђоровић Павле
  2. Крсмановић Ана
  3. Мареновић Алекса
  4. Маринковић Нађа
  5. Марковић Татјана
  6. Милићевић Иван
  7. Милошевић Маша
  8. Минић Вељко
  9. Младеновић Душан
  10. Мутавџић Нађа

 

Учионица 3г

  1. Остраћанин Михајло
  2. Павловић Емилија
  3. Радивојевић Мартина
  4. Радомировић Алекса
  5. Ранковић Александра
  6. Савић Слађана
  7. Тодоровић Богдана
  8. Тодоровић Теодора
  9. Чуповић Маријана
  10. Шаловић Наташа
  11. Марковић Вукашин-ванредни ученик

 

Учионица 4б

  1. Андријанић Јована
  2. Андријанић Михајло
  3. Андрић Софија
  4. Белојица Дмитар
  5. Бишевац Алекса
  6. Воларац Анђела
  7. Кузмановић Анђела
  8. Мандић Вања
  9. Маринковић Маријана

 

 

 

РАСПОРЕД УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ ИСПИТА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

04.06.2020.године у 900 часова

 

Учионица 3б

  1. Николић Јован
  2. Марковић Сара
  3. Пејић Теодора
  4. Поповић Миљан
  5. Поповић Стефан
  6. Радовановић Петар
  7. Симовић Милица
  8. Трајковић Тијана
  9. Трбољевац Ана

 

 

 

 

Podelite sa prijateljima