Go to Top

Полагање изборног дела матурског испита 2019/20

Р.б. Предмет Број ученика Датум Време Учионица
1. Српски језик и књижевност 1 08.06.2020. 900
2. Енглески језик 2 08.06.2020. 930
3. Немачки језик 1 08.06.2020. 1030
4. Психологија 2 08.06.2020. 1100
5. Социологија 10 08.06.2020. 1200
6. Географија 1 08.06.2020. 1230
7. Биологија 5 08.06.2020. 1300
8. Математика 6 08.06.2020. 1330
9. Хемија 2 08.06.2020. 1500
10. Ликовна култура 2 08.06.2020. 1600
11. Филозофија 1 08.06.2020. 1700
12. Историја 4а,в,г 37 08.06.2020. 800-1400
13. Историја 4б 27 09.06.2020. 800-1400

ПОЛАГАЊЕ ИЗБОРНОГ ДЕЛА МАТУРСКОГ ИСПИТА 2019/20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На полагање матурског испита из ИСТОРИЈЕ ученици ће долазити према следећем распореду:

08.06.2020. године у 800 часова

  1. Гојковић Павле
  2. Марковић Александра
  3. Милић Мартина
  4. Вељковић Павле
  5. Дугалић Димитрије
  6. Караџић Нина
  7. Цветић Алекса
  8. Радовановић Лука
  9. Јозовић Анђела
  10. Премовић Тијана

 

08.06.2020. године у 1000 часова

  1. Пантовић Наталија
  2. Здравковић Стефана
  3. Колаковић Андреа
  4. Марјановић Павле
  5. Јемуовић Вукашин
  6. Милошевић Маша
  7. Марковић Татјана
  8. Васовић Петар
  9. Мутавџић Нађа
  10. Крсмановић Ана

 

08.06.2020. године у 1200 часова

  1. Вељовић Јована
  2. Младеновић Душан
  3. Павловић Емилија
  4. Бељевић Лазар
  5. Анисијевић Славко
  6. Бошковић Лука
  7. Марковић Вукашин
  8. Радовановић Петар
  9. Маринковић Маријана
  10. Кузмановић Анђела

 

08.06.2020. године у 1400 часова

  1. Ана Трбољевац
  2. Алекса Бишевац
  3. Марковић Сара
  4. Белоица Дмитар
  5. Воларац Анђела
  6. Николић Јован
  7. Андријанић Михајло

 

09.06.2020. године у 800 часова

 

  1. Видосављевић Душан
  2. Станишић Димитрије
  3. Кнежевић Владимир
  4. Тијана Радисављевић
  5. Андрић Андријана
  6. Гајтановић Марија
  7. Трифуновић Андрија
  8. Поповић Невена
  9. Андријанић Милица
  10. Андријанић Немања

 

09.06.2020. године у 1200 часова

  1. Коматовић Софија
  2. Дугалић Василије
  3. Пешовић Ксенија
  4. Милошевић Александар
  5. Милетић Николина
  6. Диздаревић Дамљан
  7. Филиповић Теодора
  8. Гајтановић Михајло
  9. Ковачевић Богдана

 

 

 

09.06.2020. године у 1400 часова

  1. Јовановић Анастасија
  2. Сарамандић Предраг
  3. Марковић Давид
  4. Станишић Сара
  5. Младеновић Урош
  6. Јоксимовић Ђурђа
  7. Дробњак Анђела
  8. Гошевац Александра

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podelite sa prijateljima